Pehme mööbli ja vaipkatete keemilise puhastuse teenus

Keemiline  puhastus ehk süvapesu on põhjalik puhastus, mis teostatakse spetsiaalse tekstiilpesuvahendiga ja tekstiilipesumasinaga.

Professionaalne meeldiva lõhnaga biolagunev puhastusaine kantakse tekstiilile, harjatakse sisse, antakse aega mõjuda ning seejärel tekstiilipesur pihustab loputusvee tugeva survega kangakiududesse, loputades tekstiilist välja puhastusaine mõjul lagunenud mustuse ja tolmu.

Sellega on tagatud et diivanisse , madratsisse, vaipa või tooli ei jää ülemäärast vedelikku ega puhastusainet ning kuigi töö käigus võib vee kulu suur olla olenevalt mustuseastmest, siis lõpptulemusena jääb töödeldud pind kergelt niiske.

Vajadusel protseduuri korratakse, tugevate plekkide puhul kasutatakse ka spetsiaalseid plekieemalduse vahendeid. Paksemad diivanid saavutavad täieliku kuivamise olenevalt materjalist üldjuhul juba sama päeva õhtuks, õhemad materjalid on kuivad paari tunni möödudes,

Sama tekstiilipesuriga on võimalik puhastada ka kontinentaalvoodite servad, peatsid, järid, tugitoolid, söögitoolid, kontoritoolid, vaibad jne.

Hinnad:

Ilma patjadeta diivan- 14€ istekoht

Seljataguste patjadega diivan- 16€ istekoht

Seljataguste ja istumisosa patjadega diivan- 18€ istekoht

Tugitooli puhastus- 25€

Diivanipadjad puhastatakse lisaks patjade tagusele/ alusele alale

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG SIIT!

Küsi pakkumist:

 56576687 

info@5a2.ee

Tööde miinimummaksumus on 50€

Hindadele lisandub käibemaks